Developed in conjunction with Joomla extensions.

  • Юлия Кучма Мастер хенд мейд Киев

    Команда благотворительного фонда "Надеюсь и верю" - просто молодцы. Их многочисленные проекты помогают деткам. Проект - "Дари...Дарю!" - это просто находка. Покупая сувенир и подарок себе или своим близким, Вы автоматически помогаете крохам. Это очень здорово.Протяните и Вы руку помощи всем, кто в этом нуждается. Спасем как можно больше малышей. Спасибо всем, кто принимает в этом участие.

  • Вікторія Дідур Керівник відділу співпраці з ОГС Киев

    Новий проект команди фонду «Дари… дарю!» - це результат їхньої креативності та невгамовності у гарному сенсі цього слова. Вони не припинять шукати нові шляхи до сердець небайдужих людей, вони допомагають нам з Вами займатися благодійністю цікаво! Оберіть подарунок на daridaru.org.ua для Ваших близьких чи друзів і Ви автоматично допоможете ще і конкретній дитині, котра дуже потребує саме Вашої підртимки!

  • Діана Буджина Власниця бренду I LOVE YOU Киев

    Нехай кожен новий день починається з добрих справ. Чим більше добра ви приносите іншим, тим більше добра отримаєте для себе. Якщо хочете, щоб світ став кращим, почніть із себе. Шлях на тисячу миль починається з першого кроку.Тому зробіть перший крок через "Дари...Дарю". Ніколи не відкладайте добру справу на "потім". Заходьте на сайт daridaru.org.ua та поспішайте врятувати життя діткам, які потребують нашої допомоги!

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Наші партнери