Зроблений Вами подарунок набуває додатковий сенс

 

news 02 06 2015

 

Всім нам деколи доводиться займатися пошуком цікавого і оригінального подарунка для наших друзів, родичів або співробітників. Вибір сувенірів сьогодні дійсно величезний і зробити його завжди складно. Питання, яке мучить завжди - чи буде подарунок значущим? Якщо ні, то подарунок перетворюється в нікому не потрібний мотлох, а нам стає прикро за марно витрачені гроші.

 

Ми пропонуємо Вам вибрати подарунки з представлених на Даруй...Дарую!. Всі ці вироби створені руками майстрів спеціально для благодійної мети.  Всі 100% коштів, витрачених на придбання сувеніра, перетворяться в благодійний внесок на медичні потреби дітей. Таким чином, Ви отримаєте чудовий сувенір, автори отримають задоволення, допомагаючи дітям своєю майстерністю, а найголовніше те, що наші діти отримають медикаменти, які вкрай потребують.

Заходьте, вибирайте сувенір і робіть справи милосердя разом з нами!

 

Усім крафтерам

У будинку вже не вистачає місця для Ваших робіт? Всі друзі і родичі вже обдаровані Вашими творіннями?

Даруй...Дарую! знає, як надати ще більше цінності і користі Вашої праці.

Якщо Ви творите своїми руками щось, що може бути сувеніром або подарунком, ми пропонуємо Вам допомогти дітям  своєю майстерністю, фантазією та вмінням.

Створений Вами виріб буде реалізовано на нашому сайті і все 100% виручених від продажу коштів підуть на покупку медикаментів для важкохворих діток.

Ми конвертуєм ваші таланти в благодійну допомогу нашим дітям.  

Взяти участь просто, від Вас потрібно тільки бажання і роботи. Все інше робимо ми.

 

Всім, хто регулярно витрачає свої (або колективні) гроші на подарунки і сувеніри.

Корпоративна політика Вашої компанії не дозволяє робити дорогі подарунки? Банальні сувеніри не приносять задоволення ні клієнтам, ні Вам?

Даруй...Дарую! пропонує по-новому поглянути на можливості  робити подарунки. Кожен предмет, виставлений у нас на сайті, оригінальне не тільки тим, що зроблений вручну. Він несе в собі додатковий сенс милосердя  і добра.

Кошти за будь-який подарунок, придбаний Вами на Даруй...Дарую!, Ми використовуємо як благодійний внесок конкретній дитині, допомогу якій надає фонд «Сподіваюся і вірю». Ви отримуєте сувенір - дитина отримує допомогу.

Ідея не нова і вже виправдала себе, як реальний інструмент допомоги під гаслом «Благодійність ЗАМІСТЬ сувенірів».  Ми хочемо піти далі і пропонуємо Вам «Благодійність ПЛЮС сувеніри».

Кожен сувенір відповідно упакований і містить текстову інформацію про благодійний зміст подарунка.

Співпрацюючи з Даруй...Дарую!, Ви залучаєте в процес допомоги:

1. Крафтерів, які готують подарунки для Вас

2. Ваших клієнтів, які отримують ці подарунки

3. СЕБЕ!!!

 

І найголовніше, що за кожною витраченою гривнею є реальна дитина, яка отримав від Вас допомогу!

Ви можете бачити весь шлях свого пожертвування від заявки до передачі медикаментів на UCCCF-HELP.ORG.UA. Все прозоро і наглядно.