Бублик Мілана, 5 років , м.Прилуки

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз, I гострий період

 

Бублик

 

Маленька весела дівчина з рідкісним ім'ям Мілана ходила в дитячий сад, грала, бавилася, як і всі діти, радувала своєю енергійністю маму і рідних. Проблем зі здоров'ям у дівчинки не було, іноді хворіла на простудні захворювання. Але в листопаді минулого року у Мілани піднялася температура і мама помітила, що у дочки збільшені шийні лімфатичні вузли. Дитині поставили діагноз: Лівий шийний лімфаденіт. Але результат з лабораторії НДСЛ «ОХМАТДИТ» потряс всіх: у дівчинки виявлено гострий лімфобластний лейкоз. На наступний день у Мілани почалося лікування.


Працює мама Мілани на заводі «Пожмашина». Заробітна плата невелика, коливається в залежності від того, чи є робота. Їй дуже важко самій ростити двох дівчаток, а тепер ще важче, так як лікування коштує не дешево, і лікування тривале, кожен день потрібно купувати ліки в залежності від стану дитини, від аналізів. Перший блок хіміотерапії Міланка вже пройшла. За цей період вона відчувала себе по-різному. До критичного рівня падали тромбоцити, дівчинка дуже схудла, весь час плакала. Її навіть на добу переводили в реанімацію. Потім КТ, оскільки лікарі підозрювали пухлину в головному мозку, але, на щастя, побоювання не підтвердилися.


Зараз триває другий блок хіміотерапії. На цей блок Мілані потрібен препарат "Аспарагиназа", 4 фл. на суму 10 198 грн.

 

Надати допомогу >>

 


 


serdcelogoПроект Даруй...Дарую! реалізується благодійним фондом «Сподіваюся і вірю», що працює з важкими випадками дитячих захворювань з 2005 року.


Основною місією фонду є надання екстреної допомоги медикаментами, відсутніми в лікарнях. Вся допомога передається адресно в руки батьків. Щомісяця до 15 дітей отримують дорогі медикаменти від фонду.


Подивитися, кому ще з дітей зараз потрібна допомога, ви можете на сайті www.ucccf-help.org.ua
На сайті ви зможете бачити звіти по всіх проведених зборів і простежити шлях Вашого пожертвування до моменту передачі медикаментів батькам дитини. 


Детальніше про програму допомоги медикаментами >>>
Детальніше про всю діяльність фонду «Сподіваюся і вірю » >>>